Profesionální nástroje a nářadí Stubai

Nákupní košík

O nás

Woodgrain s.r.o (Profesionální nástroje a nářadí Stubai)

Společnost Woodgrain s.r.o. vznikla v roce 2005.

Od roku 2008 společnost rozšířila svoji činnost o prodej nástrojů a nářadí Dick. Za tímto účelem vznikl nový internetový obchod www.drevorezba.cz. Sortiment "Feine Werkzeuge" společnosti Dick GmbH nám není neznámý. Firma Dick se v minulosti profilovala zejména jako výrobce a dodavatel hudebního příslušenství a nářadí pro houslaře a výrobce a opraváře hudebních nástrojů. Postupně svůj sortiment neustále rozšiřovala a obohatila především o exkluzivní japonské ruční nářadí. Nabídka tak již není určena pouze uměleckým řemeslníkům z oblasti výroby hudebních nástrojů, ale i uměleckým truhlářům, restaurátorům nábytku, tesařům, zapáleným kutilům, profesionálním kuchařům a dalším oborům.

Od listopadu 2010 provozuje naše společnost tento nový internetový obchod zaměřený na prodej nástrojů a nářadí rakouské společnosti Stubai.

V současnosti chod společnosti Woodgrain s.r.o. zajišťují Ing. Alois Chytka (účetnictví, propagace, obchodní zástupce), Gabriela Velebná Pištěková (distribuce) a externě Ing. Pavel Brestovský (webmaster, programátor).